Usługi

Usługi dźwigowe Radom

Usługi dźwigowe Radom

Firma „Ciszek Usługi dźwigowe” od lat świadczy usługi dźwigami na terenie powiatu radomskiego. Przedsiębiorstwo posiada niezawodny sprzęt i wieloletnie doświadczenie w pracy dźwigami, co pozwala firmie świadczyć usługi dźwigowe na najwyższym poziomie. Zlecając nam usługę dźwigową w Radomiu zapewniasz sobie obsługę na najwyższym poziomie, wszystkie pracujące dźwigi są wysokiej klasy a operatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy dźwigiem.

Wynajem dźwigów Radom

Wynajem dźwigów Radom

Jeśli twoja inwestycja znajduje się w Radomiu lub okolicach, niewątpliwie powinieneś skorzystać z oferty firmy „Ciszek Usługi dźwigowe”. Wspomniane przedsiębiorstwo to lider radomskiego rynku w branży wynajmu dźwigów. Firma dysponuję bogatym parkiem maszynowym, w którym znajdziesz dźwigi o różnych parametrach. Jeśli nie wiesz jakiego żurawia potrzebujesz skontaktuj się z centralą firmy, kompetentna i doświadczana kadra pomoże Ci zdecydować który dźwig powinieneś wynająć.

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe

Dobrze trafiłeś, Firma „Ciszek Usługi dźwigowe” od lat świadczy usługi ładowarkami teleskopowymi w powiecie radomskim. Przedsiębiorstwo dysponuje niezawodnymi maszynami, które wynajmowane są do prac budowlanych, przemysłowych, rolniczych. Wynajmując ładowarkę teleskopową firma gwarantuję niezawodność urządzenia i konkurencyjną cenę na radomskim rynku.

Skontaktuj się